NALEJ TO DO SEBE A BUĎ NAPŘED

Máš hlavu plnou nápadů a láká tě svět reklamy? Tak začni v Ogilvy Nulťáku a buď v oboru napřed!

Píšeš chytlavé texty, točíš videa, miluješ grafiku nebo jsi jako doma na sociálních sítích? Vidíš se v PR nebo by tě bavilo vymýšlet komunikační strategie? Tak nečekej, až tě objeví, a přihlas se do Ogilvy Nulťáku!

Co je Nulťák?

  • 4 obory
  • 10 týdnů
  • 10 workshopů
  • 90 minut

Nalejvárna ZDARMA pro 4 x 10 vybraných talentů

Praktické workshopy s experty jedné z nejlepších světových reklamek

Jak dělat reklamu
na sociálních sítích 

Další ročník na jaře 2024
Tvořit můžeš už teď

Jak se reklama
vymýšlí a vyrábí

Další ročník na jaře 2024
Tvořit můžeš už teď

Jak tvořit a publikovat
příběhy, které prodávají

Začínáme 10. října 2023
Uzávěrka přihlášek 28. září 2023

Jak to funguje
v reklamce od A do Z

Začínáme 12. října 2023
Uzávěrka přihlášek 28. září 2023

Jak dělat reklamu na sociálních sítích

Zjistíš, že sociální sítě nejsou jen o hezkých obrázcích a získáš přehled o tom, co znamená dělat "socky" kvalitně. Zažiješ mozkobouři při tvorbě reálné kampaně a dozvíš se, že efektivní kampaně nemusí stát miliony (a fungují lépe než televize). Potkáš se se "socialisty" nejen z Ogilvy a když tě to chytne, může z tebe být brzy třeba jeden/jedna z nás.

Termín bude upřesněn

Jak se reklama
vymýšlí a vyrábí

Vyzkoušíš si, jak se vymýšlí reklama a dozvíš se, co funguje a co ne. Zažiješ na vlastní kůži, jaké to je, když tě hodnotí šéf. Potkáš se s lidmi, kteří vymysleli známé reklamy - svoje zkušenosti ti budou předávat ostřílení praktici, ne teoretici. A když se v tom najdeš, může z tebe být třeba textař, arťák nebo dokonce kreativní ředitel.

Termín bude upřesněn

Jak tvořit a publikovat příběhy, které prodávají

Konečně pochopíš, co „píárko“ ve skutečnosti znamená. Je totiž všude, kam se podíváš. Budeš kroutit hlavou, až zjistíš, jak tato dvě písmena mohou značkám skvěle sloužit, nebo jim naopak pořádně zatopit. Dojde ti, proč autentický PR úspěch nezaplatíš penězi a proč je PR nenahraditelné v komunikaci značek, firem i jednotlivců ve 21. století. Víš, co dělá influencera influencerem? Poradíš si v krizi? Že (zatím) ne? Tak přijď. Společně se zkušenými píáristy z Ogilvy si v tom uděláš jasno.

Přihlášky do
28. září

Jak to funguje
v reklamce od A do Z

Přijď na vlastní kůži zažít, jak opravdu vypadá práce v reklamní agentuře. Vyzkoušíš si krok za krokem, co se děje od chvíle, kdy do agentury přijde brief, až po okamžik, kdy jdeme on-air. Profíci ti ukážou, jak se dělá strategie kampaně, co musí uřídit account, jak se vymýšlí kreativa a jak se to celé vyrobí. Budeš mít možnost se seznámit se skutečnými kampaněmi a když tě to chytne, třeba dostaneš šanci uplatnit u nás svůj talent.

Přihlášky do
28. září